Skip to main contentSkip to navigationSkip to search
Logotype

SKLADNÍK

Location: Kadaň, Czech Republic
About the employment: Full time

Pošlete nám, prosím, e-mailem svůj životopis. Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice.

Send application

Požadujeme

  • Min. vyučen
  • Praxe ve výrobním závodě či na obdobné pozici vítána
  • Základní znalost práce na PC výhodou
  • Technické myšlení, manuální zručnost
  • Způsobilost k obsluze vysokozdvižného vozíku výhodou
  • Flexibilita, technické myšlení, zodpovědnost, spolehlivost

Náplň páce

  • Koordinace výdeje zakázek
  • Práce ve firemním PC systému, pomocné práce
  • Práce ve 2. směnném provoze

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
  • Příspěvky zaměstnavatele na důchodové/životní připojištění
  • Příspěvek na péči o zdraví, příspěvky na dětské aktivity
  • Stravenky hrazené plnou částí zaměstnavatelem
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv v moderním výrobním závodě

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: monika.riegrova@arlaplast.com
(do předmětu zprávy uveďte požadovanou pozici).
V případě dotazů volejte na tel. číslo:
725 889 832.